Valvekliinik – arstiabi alati Teie jaoks olemas

Millega saame aidata?

Valvekliiniku pikaaegse kogemusega arstide ja õdede vastuvõtule võite pöörduda nii ägedate tervisemurede kui ka krooniliste haiguste korral. Lähtume alati patsiendi vajadustest ja aitame välja selgitada tervisemure või küsimuse tõenäolise põhjuse. Määrame ohutaseme ning vajaduse korral anname juhised edaspidiseks raviks või uuringuks.

Arsti vastuvõtt

Vastuvõtule on oodatud nii täiskasvanud kui ka lapsed. Meie pakutava ravi hulka jäävad kõik tavapärased perearsti ravitavad, aga ka kiiremat ravi vajavad juhud, nagu kõrvavalu, hingamisteede põletikud, seljavalu, nahapõletikud, haavasidumine.

Uuringud ja protseduurid 

Valvekliinikus pakume laia valikut uuringuid, protseduure ja analüüse, et selgitada välja Teie tervisemure olemus. Analüüsitulemused saab kätte samal päeval.

Valvekliinikus on eraldi Günekoloogia- ja Raseduskeskus, kuhu on oodatud kõik naised günekoloogiliste vaevuste ja tervist puudutavate küsimustega. Valvekliiniku naistearstid teevad nii rasedusaegseid kui ka günekoloogilisi ultraheliuuringuid.

Valvekliinikus ei ole kohapeal röntgenit ning eluohtlike vigastuste ja haigusseisundite puhul soovitame pöörduda erakorralise meditsiini keskuse poole.

Kiire arstiabi

Meie arstide ja õdede poole võite pöörduda samal päeval ilma aega broneerimata või broneerida vastuvõtu meie kodulehel Teile sobival ajal. Anname endast parima, et ükski patsient ei peaks enne tervishoiutöötaja vastuvõtule pääsemist üle poole tunni ootama.