Valvekliinik – arstiabi alati Teie jaoks olemas

RASEDUSKESKUS
RASEDUSEGA ARVELE VÕTMINE

Rasedusega arvele võtmiseks soovitame pöörduda naistearsti vastuvõtule kui raseduse suurus on 6-9 nädalat. Esimesel visiidil teeme vaginaalse ultraheliuuringu raseduse suuruse, eluvõimelisuse ja lokalisatsiooni määramiseks, tuvastame loodete arvu ning hindame munasarjade seisundit. Peale selle on võimalik võtta analüüsid emakakaelalt – teha PAP test emakakaela rakkude hindamiseks ning suguhaiguse klamüdioosi proov. Esimesel visiidil nõustame ja anname ülevaate, millised võimalused on Valvekliinikus raseduse jälgimisel ning milliseid analüüse ja uuringuid on vaja teha. 

Vereanalüüsid soovitame anda raseduse 11. nädalal, et hinnata erinevate nakkushaiguste antikehi, vere hemoglobiinisisaldust, veresuhkrut, määrata veregrupp ja reesusfaktor ning lisaks teha hormoonanalüüsid OSCAR testi jaoks. 

Alates 10. rasedusnädalast on võimalik anda vereproov ka Niptify testi jaoks, mis on täpseim ja ohutuim viis loote kromosoomhaiguste riski hindamiseks. Samuti on Niptify testiga võimalik soovi korral varakult teada saada loote sugu 100% täpsusega.

Valvekliinikus jälgib Teie rasedust naistearst, kes lisaks tavapärastele protseduuridele teeb igal visiidil ka loote ultraheliuuringu. Raseduse jälgimine Valvekliinikus toimub Eesti Naistearstide Seltsi raseduse jälgimise juhendi järgi.

Naistearsti vastuvõtt
75 €
Rasedusega arvele võtmise analüüside pakett
185 €
Rasedusega arvele võtmise pakett
235 €
Raseduse II trimestri pakett
120 €
Raseduse III trimestri pakett
170 €