Valvekliinik – arstiabi alati Teie jaoks olemas

GÜNEKOLOOGIA

Valvekliiniku naistearstid lahendavad kõiki günekoloogilisi probleeme. Meie eesmärk on anda professionaalset abi kohe, kui naisel kaebused tekivad. Seetõttu pöörduvad ka meie poole patsiendid kiiret lahendamist vajavate küsimustega: probleem tupevoolusega, kõhuvalu, menstruatsioonitsükli häire, raseduse tuvastamise soov, rasedusaegsed vaevused ja küsimused rasestumisvastaste vahendite kohta. Samuti nõustame üleminekuea vaevuste ning nende leevendamise võimaluste suhtes. Vajaduse korral määrame süsteemse või lokaalse hormoonasendusravi.

Valvekliiniku günekoloogia- ja raseduskeskuse eripäraks on see, et kui näiteks kõhuvalule ei leita günekoloogilist põhjust, on patsiendil võimalus kohe Valvekliiniku üldarsti vastuvõtule pääseda. 

Samuti vastupidi – üldarsti vastuvõtult saab lihtsasti minna Valvekliiniku günekoloogiga nõu pidama. Meie juures on mugav ka broneerida aeg Valvekliiniku ultraheliarsti vastuvõtule, kui günekoloog või üldarst peavad vajalikuks näiteks kõhukoopa, kilpnäärme või muude organite ultraheliuuringut.

Lisaks saab meie juures diagnoosi täpsustamiseks anda kõik vajalikud analüüsid (nt uriinianalüüs, vere põletikunäitaja).