Valvekliinik – arstiabi alati Teie jaoks olemas

RASEDUSKESKUS
RASEDUSE TUVASTAMINE

Kui kodune rasedustest on olnud positiivne, siis soovitame läbivaatuseks broneerida aja naistearsti juurde. Esimene visiit võiks toimuda 6.-9. rasedusnädalal. Siis on võimalik teha ultraheliuuring raseduse suuruse ja asukoha määramiseks. Loode on esimest korda nähtav umbes raseduse 6. nädalal. Juba esimesel visiidil saab teha raseduse jälgimise plaani ning tutvustada raseduse jooksul tehtavaid uuringuid ja analüüse. Valvekliinikus jälgivad rasedust naistearstid. 

Juhul, kui rasedustest on positiivne ning esineb kõhuvalu või veritsus tupest, peaks naistearsti poole pöörduma esimesel võimalusel. 

Valvekliinikus ei saa rasedust katkestada. Anname nõu hädaabi-kontratseptsiooni kohta ning võimalik on nii-öelda erakorraliselt, pärast kaitsmata vahekorda vaskspiraal paigaldada. Anname nõu rasestumisvastaste meetodite kohta, aitame teha valikut lähtuvalt individuaalsest vajadusest. 

Kui kaalute rasedust katkestada, on võimalik Valvekliiniku naistearsti vastuvõtul tuvastada raseduse kestus ja teha vajalikud analüüsid. Seejärel meie naistearst nõustab Teid edasiste valikute osas.

Naistearsti vastuvõtt
75 €
Ultraheliuuring raseduse tuvastamiseks
40 €