Valvekliinik – arstiabi alati Teie jaoks olemas

Sandra Kase

Sandra Kase

Onkoloogia resident

Keeled: eesti, inglise, vene, läti, hispaania

  • 2018 Riga Stradinši Ülikool

Dr Sandra Kase on hetkel arst-resident onkoloogia erialal. Ta alustas aktiivset tegevust meditsiini valdkonnas juba ülikoolis õppimise ajal assisteerides kirurgilistel operatsioonidel ning edasiselt jätkas abiarstina Tartu Ülikooli Kliinikumi hematoloogia- ja onkoloogiakliinikus. Pärast ülikooli lõpetamist astus ta onkoloogia residentuuri ning ta on saanud selle raames praktiseerida Tartu Ülikooli Kliinikumis, Ida-Tallinna Keskhaiglas ja Põhja-Eesti Regionaalhaiglas. Residentuuri kõrvalt on dr Sandra töötanud Ida-Tallinna Keskhaigla erakorralise meditsiini osakonnas.

Dr Sandra Kase on läbinud erialalisi koolitus tsükleid Barcelonas Hospital de la Santa Creu i Sant Pau, Prahas Karli Ülikoolis ning Riias Paul Strandinši Ülikoolihaiglas.

Dr Sandra usub, et heaks ning usaldusväärseks arstiks on võimalik saada vaid laiapõhjaliste teadmiste ja kogemuste kaudu. Seetõttu peab ta tööd Valvekliinikus väga oluliseks, et olla jätkuvalt suuteline aitama patsiente nii igapäevasemate kui harvemini esinevate haigestumiste korral ning ühtlasi rakendades oma erialalisi teadmisi.