Valvekliinik alustab lastearsti vastuvõttudega

Alates novembrikuust alustab Valvekliinikus vastuvõtte lastearst ehk pediaater, kelle poole võite alati pöörduda, kui Teil on küsimusi lapse tervise kohta. Oleme abiks nii ootamatute tervisemurede kui ka lapse arenguküsimuste ja -probleemide korral.

Lastearsti vastuvõtule on oodatud kõik lapsed ja noorukid 18. eluaastani (k.a).

Valvekliiniku lastearst teostab plaanilisi tervisekontrolle, aga olete oodatud ka ägeda haigestumise ja kergemate traumade puhul. Lisaks tavapärasele läbivaatusele, määrab arst vajadusel täpsustavad analüüsid, suunab lisauuringutele ning leiab Teie lapse jaoks parima raviplaani.

Valvekliinikus võtab vastu Tallinna Lastehaigla pikaajalise töökogemusega lastearst dr Natalia Antonova.

Vastuvõtud toimuvad esialgu kaks korda kuus reedeti kell 17–20, aja saate broneerida Valvekliiniku kodulehel või tulla kohale ilma aega broneerimata. Broneerimise peaeesmärk on kiirendada teenuse pakkumist. Kui teame, kes ja millise probleemiga on tulemas, võtab registratuuris asjaajamine vähem aega ning me saame keskenduda parima ravi määramisele.

Imikud ja lapsed on Valvekliinikusse alati oodatud ka teistel päevadel, kui vastu võtavad meie kogenud pere- ja eriarstid ning õed, kes saavad anda esialgse tervisehinnangu ning vajaduse korral konsulteerida lastearstiga.

Teie Valvekliinik